Політика та економіка Березень 24, 2023
Четвертий модуль курсу з криптографії та блокчейну доступний для всіх на платформі Дія.Цифрова освіта
Цей модуль дозволяє студентам:
· визначати, який зміст міститься в тому чи іншому ідентифікаторі вмісту;
· перевіряти рівень ризику адреси криптогаманця;
· розпізнавати фішингові електронні листи;
· з'ясовувати, чи потрібно сплачувати податки з криптовалютних операцій та багато іншого.
Загалом курс пропонує 100 годин теоретичної та практичної інформації про світ криптовалют.
«Зростання популярності криптовалют у світі абсолютно закономірне, оскільки ринок таких активів базується на математичних алгоритмах та автоматизованих процесах. Їх неможливо обдурити або спіймати на хабарі, а цифрові технології забезпечують максимальний рівень безпеки для їх використання. Про це, зокрема, йдеться в нашому четвертому модулі курсу, який тепер доступний для всіх. Наші партнери також детально розповідають про віртуальні активи з точки зору законодавства, а також про блокчейн та етику», - пояснює Юлія Пархоменко, директор директорату цифрової економіки Мінцифри.
Четвертий модуль курсу ви можете знайти за посиланням.
Проект ініційовано Міністерством цифрової трансформації за підтримки європейської криптобіржі з українським корінням WhiteBIT, фундації Filecoin Foundation for the Decentralized Web та соціального метавсесвіту Atlantis World, та інших компаній та організацій, таких як Aragon, Zapper.xyz, Safe, Optimism, та zkSync. Крім того, інформаційні партнери, такі як MetaMask Learn, Kyiv Ethereum Community, Кіберполіція України, Ukraine DAO, Gagarin News, 482.solutions та HAPI допомогли в популяризації цього курсу.
Якщо вам цікаво дізнатись більше про криптогаманці, обмін криптоактивами, централізовані та децентралізовані біржі, стейкінг, фармінг, трейдинг, його ризики та можливості, вам також можуть сподобатись перші три модулі навчального курсу, які доступні на платформі Дія.Цифрова освіта.
Нагадаємо: перший, другий та третій модулі можете знайти на платформі Дія.Цифрова освіта за посиланням:
Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну. Модуль 1
Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну. Модуль 2
Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну. Модуль 3
Filecoin Foundation for the Decentralized Web (FFDW) - благодійної організації, що розвиває децентралізовані спільноти вебу, фінансує дослідження та розробку, а також займається підвищенням обізнаності про децентралізований веб в цілому з метою збереження найважливішої інформації людства.
WhiteBIT - це найбільша криптовалютна біржа в Європі, що розташована в Україні. На сьогоднішній день WhiteBIT є другою найбезпечнішою криптоплатформою у світі з 3,5 мільйонами користувачів.
Atlantis World - це дослідницький ігровий метавсесвіт, в якому звичайні люди перетворюються на суперкористувачів Web3, проходячи квести з винагородами.
Проєкт Aragon будує технологію для створення та управління децентралізованими організаціями (DAO), що дозволяє кожному експериментувати з управлінням зі швидкістю звичайного застосунку. Тисячі DAO були побудовані на основі фреймворку Aragon з моменту його заснування у 2016 році. Такі великі DAO, як Lido, Decentraland та API3, використовують контракти Aragon для голосування та зберігання своїх коштів у надійних смарт-контрактах.
zapper.xyz - це платформа для моніторингу та управління DeFi-активами. Метою цієї платформи є зробити такі технології, як NFT, DeFi і DAO, зрозумілими та доступними для всіх.
Safe є найбільш надійною платформою для управління цифровими активами, яка сьогодні захищає понад 30 мільярдів доларів США.
Optimism Foundation - це некомерційна організація, яка займається розвитком команди Optimism Collective.
Ми пишемо програмне забезпечення, яке розширює можливості технології Ethereum, а також збільшує цінність Ethereum, створюючи шляхи для високоефективних проектів, які не мають бізнес-моделі для досягнення успіху.
MetaMask Learn — це платформа-симулятор, що допомагає користувачам зорієнтуватися у світі web3 та криптогаманців. Платформа поєднує візуальне навчання та тестування, орієнтоване на дії, для пояснення складних концепцій web3. На момент запуску вона буде доступна 10 мовами. Навчальна програма охоплює такі теми, як Web3, криптогаманці, цифрова ідентичність, гаманці з самостійним зберіганням, NFT, креатори та децентралізовані фінанси.
zkSync | Наша мета — прискорити масове впровадження криптовалют для особистого суверенітету — це те, що має найбільше значення. Кожне рішення, яке ми приймаємо, зумовлене тим, що ми бачимо себе не як компанію B to C, а як проект M to C, де M — це мета, а C — це не споживач, а громадянин (citizen) нашої нової мережевої держави.
Kyiv Ethereum Community - Ми є спільнотою людей зі спільними інтересами, які займаються дослідженнями економіки/управління/технологій і проєктів у загальній екосистемі Ethereum.
Кіберполіція України - Забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю.
Ukraine DAO - Ukraine DAO (створена 21.02.2022) використовує Web3-технології та онлайн-спільноту для поширення української культури, боротьби з російською пропагандою та фіксації російських військових злочинів у блокчейні. Ukraine DAO надіслала свої дані, зібрані в Харкові, в ICC як перший в світі криптографічний пакет документів. У початковій фазі повномасштабного вторгнення було зібрано близько 7 млн доларів, більшість коштів Ukraine DAO була перенаправлена на "Повернись живим" та на офіційний гаманець України.
Gagarin News — це глобальний новинний портал, який зосереджується на криптовалюті. Онлайн-платформа прагне популяризувати нову еру технології блокчейн, яка радикально змінює світ таким, як ми його знаємо.
482.solutions — компанія-розробник програмного забезпечення, яка спеціалізується на інноваційних рішеннях з використанням децентралізованих технологій. Основною компетенцією 482.solutions є створення рішень для "Індустрії 4.0" в галузях, таких як: Blockchain, Future of Energy, Digital Identity, Decentralized Asset Management, Financial Products, and Services.
HAPI - це група продуктів, проектів і команд, які мають на меті розробку та впровадження нових стандартів кібербезпеки для децентралізованих мереж і блокчейн-рішень. У основі системи лежить протокол HAPI, який містить базу даних з оцінками ризиків. HAPI Labs аналізує дані для наповнення бази даних і розширюється до відділу аналітики та досліджень.
За матеріалами Прес-служби Апарату Верховної Ради України
Народження революції: як Bitcoin з’явився на світ
Hyperliquid: Загрози безпеці та активність хакерів
Криптовалютний ринок: нові рекорди, регуляторні зміни та зростання інтересу до мем-токенів
PURR в Hyperliquid: протокол для уніфікації реактивного ризику
Hyperliquid: революція в DeFi - як змінити гру
Аналіз впливу роздрібних інвесторів на ринок криптовалют
Заробляй з Nodepay: Монетизуй свій інтернет вже сьогодні!
DePIN: Як децентралізовані фізичні мережі створюють реальну цінність
© 2021-2025 Crypto Patrol. All Rights Reserved.[]